مجتمع مسکونی ، تجاری نور ۳


IMG_9941پروژه مجتمع تجاری مسکونی نور ۳ واقع در خیابان امام خمینی ابتدای خیابان رجایی جنوبی، نبش کوچه دکتر روشنایی واقع شده است و در سال گذشته نیز گزارش شروع ساخت پروژه به اطلاع حضار محترم رسید. پروژه در راستای احیاء بافت فرسوده از تجمیع چهار پلاک خانه مخروبه با مساحت ۱۴۰۰ مترمربع و زیر بنای حدود ۶۰۰۰  متر مربع در ۵ طبقه شامل ۳۷ واحد مسکونی و ۱۴ واحد تجاری تکمیل گردیده است.

همانطور که همشهریان و سهامداران محترم خود شاهد پیشرفت پروژه هستند، این پروژه از معدود پروژه هایی میباشد که با عظم و اراده مدیران و همت کارکنان در کمترین زمان ممکن ساخته شد و گام بلندی در بهسازی و نوسازی بافت فرسوده و جلوگیری از تخریب باغات حاشیه شهر برداشته است. تنها مشکل در راه تحویل به موقع واحدهای مسکونی این مجتمع، تحویل انشعابات به خصوص برق این مجتمع بود که پس از پیگیری‌های مکرر این مشکل نیز رفع گردیده است.

بر اساس گزارش قسمت فروش ، از مجموع ۳۷ واحد مسکونی ، تعداد ۳۶ واحد تا کنون به فروش رسیده است و از مجموع ۱۴ واحد تجاری نیز ۳ واحد آن به خریداران محترم آن تحویل گردیده است. لازم به ذکر است واحدهای تجاری این مجتمع با اولویت واگذاری به سهام‌داران آماده واگذاری می‌باشد.