پروژه میرداماد


عمران و آبادانی شهر نجف آباد از مهمترین اهداف شکل‌گیری شرکت توسعه و عمران نور نجف آباد میباشد. در راه تحقق این هدف و پیرو درخواستهای متعدد مسئولین محترم شهرداری مبنی بر انجام و بهره برداری از پروژه میرداماد، شرکت پس از جلسات متعدد با مسئولین امر، اقدام به ساخت این پروژه بزرگ در سطح شهر نجف آباد نمود.

مشخصات کلی پروژه
مشخصات اجرایی فاز اول
مشخصات اجرایی فاز دوم
گالری عکس

اجرای این پروژه توسط متخصصین و دلسوزان شرکت بار دیگر این موضوع را به اثبات رساند که در صورت وجود حمایت مسئولان، اجرای پروژه‌های بزرگ امری بعید و دور از دسترس نخواهد بود.

در مورد پروژه میرداماد یادآوری دو نکته حائز اهمیت میباشد.
۱-    سرعت انجام عملیات: با اطمینان میتوان به این مطلب اشاره نمود که سرعت انجام و تکمیل پروژه میرداماد در سطح شهرستان و همچنین استان جزئ موارد نمونه بوده به طوری که به کررات مورد تشویق مسئولان بلند مرتبه استانی و شهرستان قرار گرفته است. عوامل متعددی را میتوان به عنوان عوامل موثر در مورد انجام با سرعت کار عنوان نمود که مهمترین آنها دلسوزی مدیریت و کارشناسان بومی شرکت، افزایش شیفت کاری در شب و همچنین پشتیبانی همه جانبه کارگاه توسط کارخانه بتن نور میباشد که در صورت عدم وجود این عوامل دستیابی به این موفقیت امکان پذیر نبود.

۲-    سختی عملیات اجرایی: وجود پروژه در مرکز شهر و در مجاورت شلوغ‌ترین مکان شهر (بازار‌) و همچنین مجاورت با ساختمانهای مهم مانند مسجد ارشاد که به ثبت سازمان میراث فرهنگی نیز رسیده و مسجد قبا و همچنین ساختمانهای مرتفع مانند مرکز تجاری پردیس و آریا و ساختمان حسینه اعظم اجرای عملیات در پروژه را به مراتب سخت تر مینماید.

قرارداد شرکت نور برای اجرای این پروژه به صورت مشارکت با شهرداری میباشد. لازم به ذکر است اجرای این پروژه در دو فاز صورت خواهد پذیرفت که فاز اول در حال اتمام و فاز دوم نیز در حال اجرا میباشد.

گالری عکس     مشخصات اجرایی فاز دوم     مشخصات اجرایی فاز اول